Jooble

26 Sep 2019 — registered, 26 Sep 2019 — updated

Jooble - це вертикальний пошуковик, який агрегує оголошення про вакансії з тисяч джоббордів, газет, кар’єрних сторінок підприємств і рекрутингових агентств. Jooble працює в 71 країнах і підтримує більш ніж 24 мови. Офіс компанії знаходиться в Києві, Україна.
Історія компанії
Jooble був заснований в 2007 році двома студентами з України (Романом Прокоф’євим і Євгеном Собакарьовим). Спочатку сервіс запустили в Україні. В 2008 пошуковик працював в Росії, Казахстані та Білорусі[5]. В 2010 сервісом можна було скористатись у 24 країнах. На даний момент Jooble доступний в 71 країні. В 2014 році компанія Jooble брала участь в першій конференції, присвяченій українській IT галузі, "Ukraine Tech Gem" в Сан-Франциско (Каліфорнія, США ). За останніх 12 місяців сервісом скористались більше 800 млн користувачів.
Принцип роботи
Jooble збирає оголошення про вакансії з джоббордів, сторінок компаній, газет, рекрутингових агенств. Пошукач розпочинає пошук на сайті з введення міста і назви вакансії. За допомогою фільтрів можна сортувати оголошення за віддаленістю від міста, датою, зарплатою і назвою підприємства-роботодавця. Алгоритм пошук оголошень про роботу враховує сотні параметрів і підбирає для користувача релевантні і актуальні вакансії. Jooble пропонує вакансії як з повною зайнятістю, так і з частковою, а також практики і фрілансерські вакансії. При кліку на оголошення користувач перенаправляється на відповідну сторінку компанії, де він зможе знайти контакти роботодавця і подати резюме.

Jooble

Contact Person: Кристина

ул. Константиновская 71

04080, Киів, Ukraine

Tel: 0973680527

E-mail:

ua.jooble.org/

Це Ваша компанія? Якщо так, залогіньтеся, і підредагуйте дані, якщо є потреба!

Це не Ваша компанія? Додайте Вашу - безкоштовно!


christianity portal